Loading…

Molliqaj thotë se Vetëvendosje është e gatshme për fitore

  • 11/05/2017 | 15:19

Molliqaj thotë se Vetëvendosje është e gatshme për fitore

Pas shpalljes së datës së zgjedhjeve të parakohshme nga presidenti i vendit Hashim Thaçi, partitë kanë filluar të shprehin gatishmërinë e tyre për pjesëmarrje në zgjedhje, e disa edhe për fitore.


Sekretari organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj e ka vlerësuar 11 qershorin si ditë të ndryshimit, shkruan gazetametro.net

“11 qershor – dita e ndryshimit.Të gatshëm për fitore!”, ka shkruar Molliqaj në rrjetin social Facebook.

Për më sumë detaje rreth datës së zgjedhjeve klikoni KËTU. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë