Loading…

Moment i sikletshëm: Prezantuesja shqiptare rrëzohet në ndejën e ditëlindjes

  • 24/01/2020 | 21:15

Moment i sikletshëm: Prezantuesja shqiptare rrëzohet në ndejën e ditëlindjes

Një gjë e sikletshme i ndodhi Kiara Titos në festën e ditëlindjes.


Prezantuesja Kiara Tito ditë më parë festoi ditëlindjen e 24-të, me këtë rast organizoi një ndejë me miqtë e saj, shkruan lajmi.

Ajo ishte argëtuar pa fund në këtë festë, në të cilën çdo gjë e kishte menduar në detaje.

Nuk munguan fotografitë dhe videot nga ndeja për ditëlindjen e saj, ku përmbledhi momentet më të bukura të asaj nate.

Por, ajo pati një moment paksa të sikletshëm, teksa po vallëzonte ajo u rrëzua, por fatmirësisht nuk u lëndua.

“U vrava pak, por ja ka vlejt 😂”, shkroi ndër të tjera Kiara.

 

View this post on Instagram

 

Video by @drini.jaku U vrava pak, por ja ka vlejt 😂 Mund te shihni videon e plote ne kanalin tim ne youtube. ♥️Link in Bio ♥️

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë