Loading…
Moment i tmerrshëm: Shoqja e ngushtë e hedh nga ura e lartë në lum, vajza mbetet.. |PAMJE
  • 10/08/2018 | 10:16

Moment i tmerrshëm: Shoqja e ngushtë e hedh nga ura e lartë në lum, vajza mbetet.. |PAMJE

Videoja e një vajze 16-vjeçare, të cilën e hedhin nga një urë në lartësi të konsiderueshme, pa dëshirën e saj, është duke bërë xhiron e internetit.


Në pamje duket shoqja e vajzës, e cila e shtyn këtë të fundit nga lartësia, edhe pse vajza thotë herë pas here “Jo”. Jordan Holgerson u kap në kamera tejet nervoze buzë “Moulton Falls” në lumin Lewis në Yacolt, Uashington para se miqtë e saj ta shtynin drejt ujit. 16-vjeçarja pësoi lëndime të shumta dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën në spital.

Ajo theu pesë brinjë dhe dëmtoi mushkëritë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë