Loading…

Moment i veçantë për talentin e Barcelonës, falënderon Koemanin që e futi në lojë

  • 04/03/2021 | 21:11

Moment i veçantë për talentin e Barcelonës, falënderon Koemanin që e futi në lojë

Po, ëndrrat bëhen realitet. Diçka e tillë mund të konsiderohet ditët nëpër të cilat po kalon Ilaix Moriba.


Ai po luan çdo ditë e më shumë me Barçën, kundër Sevillës u paraqit për herë të katërt këtë edicion.

Moriba nga emocionet që po luan me ekipin e parë, e falënderoi Ronald Koemanin në fund të takimit që i dha atij disa minuta të radhës.

Më poshtë keni videon.

KLIKONI KËTU 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë