Loading…
Moment interesant: 20 burra duke shtyrë aeroplanin 35 tonësh
  • 09/02/2018 | 13:44

Moment interesant: 20 burra duke shtyrë aeroplanin 35 tonësh

Në aeroportin Tambolaka të Nusa Tenggara, është filmuar një moment interesant ku 20 burra shihen duke shtyrë një aeroplan 35 tonësh.


Sipas medieve vendase që kanëraportuar ngjarjen, thuhet se ky aeroplan ishte futur në pistën e gabuar, dhe këta persona po mundoheshin ta kthenin pa humbur shumë kohë, transmeton gazetametro.net

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë