Loading…
Moment prekës: 3 vjeçari sheh botën për herë të parë, nëna nga emocionet nuk ndalon së qari
  • 26/03/2019 | 16:07

Moment prekës: 3 vjeçari sheh botën për herë të parë, nëna nga emocionet nuk ndalon së qari

Shumë fëmijë lindin me probleme shëndetësore, si mosparja, apo nuk dëgjojnë e anomali tjera, por falë avancimit në këtë drejtim mundësohet shërimi i tyre. I tillë është edhe ky fëmijë në këtë video ku paraqitet një tre vjeçar që sheh botën për herë të parë, transmeton Gazeta Metro.


Këto raste janë shumë të rënda dhe ata që e bashkëndjenjë këtë dhimbje sigurisht që janë prindërit, dhe gëzimin e shërimit e ndjenjë njejtë poashtu.

Në këtë video shumë prekëse përveç të qeshrurave të vogëlushit nga habia që po sheh, të bie në sy edhe gjendja e nënës së tij, e cila nga emocionet për të birin nuk pushon asnjë çast së qari derisa ai e shijon botën me syze.

Për të parë këto momente shume të ndjeshme e rrënqethëse shihni videon më poshtë:
/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë