Loading…

Momente dramatike në Velipojë: Çifti nga Kosova shpëtohet nga mbytja

  • 16/06/2019 | 17:04

Momente dramatike në Velipojë: Çifti nga Kosova shpëtohet nga mbytja

Momente të rënda kanë ndodhur në plazhin e Velipojës, ku një çift nga Kosova kanë rrezikuar jetën e tyre, shkruan Gazeta Metro.


Burrë dhe grua nga Kosova kanë hyrë për tu larë në plazhin e Velipojës, por ata për pak sa nuk janë mbytur.

Kanë qenë pushuesit e tjerë që kanë parë çiftin teksa kërkonte ndihmë dhe kanë ndërhyrë, pasi në të gjithë vijën bregdetare mungojnë rojet e plazhit në kullat e vrojtimit.

Menjëherë është lajmëruar shërbimi i ambulancës që me të mbërritur ka transportuar çiftin në spital./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 23/10/2019 | 13:09
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë