Loading…
Momente qesharake dhe të pakëndshme
  • 17/11/2018 | 14:15

Momente qesharake dhe të pakëndshme

Gjoksi i mysafires ishte freskuesi i duhur për të pranishmit, sepse ata ishin vetëm një metër larg. Një tjetër është ku gjatë një transmetimi një tjetër udhëtarë rrëzohet me biçikletë.


Një gazetarë tjetër bie në ujë, dhe kjo sa të bën të qeshësh me lot aq edhe dhimbëse, transemton gazetamerto.net.

Shikoni të gjithë videon qesharake./gazetametro.net

reporter fails compilation https://www.youtube.com/watch?v=RIWRgDnvqxg

reporter fails compilationhttps://www.youtube.com/watch?v=RIWRgDnvqxg

Posted by Tagabukid on Sunday, 9 September 2018

 

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë