Loading…

Momente qesharake kur foshnjat takojnë për herë të parë mjekun

  • 14/10/2021 | 10:22

Momente qesharake kur foshnjat takojnë për herë të parë mjekun

Momentet e vizitave tek mjeku, dinë të jenë të sikletshme për shumë njerëz.

Por, zakonisht ata që i përjetojnë më keq këto vizita janë fëmijët, përcjell Klankosova.tv.

Fëmijët shpesh në situata të tillë mund të duken edhe qesharak me veprimet e tyre.

Momente qesharake kur foshnjat takojnë për herë të parë mjekun:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë