Loading…
Momente qesharake të foshnjave, që do ju bëjnë të qeshni me lot
  • 23/04/2019 | 15:57

Momente qesharake të foshnjave, që do ju bëjnë të qeshni me lot

Fëmijët gjithmonë arrin të na bëjnë të qeshim me sjelljet dhe gjërat që ata bëjnë, transmeton Gazeta Metro.


Ata as për një sekondë të vetëm nuk mendojnë për pasojat e atyre gjërave që bëjnë ose se sa qesharak duken.

Ka shumë video ku ata shfaqin aftësitë e tyre të ndryshme. E njëjtë është edhe kjo video më poshtë, që do ju shkrijë së qeshuri me lëvizjet e tyre.

Shikojeni videon:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë