Loading…

Momente të veçanta në BBVK, hyjnë disa ‘banorë’ të rinj për të krijuar diçka special

  • 03/12/2023 | 15:03

Momente të veçanta në BBVK, hyjnë disa ‘banorë’ të rinj për të krijuar diçka special

Momente shumë të veçanta kanë ndodhur brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.


Aty kanë hyrë disa personazhe me maskota, të cilët kanë krijuar atmosferë të bukur.

Ata i kanë zgjuar banorët, duke u rënë zileve dhe i kanë ftuar që të vallëzojnë së bashku.

Për të parë atmosferën e krijuar brenda shtëpisë, klikoni videon e mëposhtme:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë