Loading…
Momentet e frikshme kur vozitësi i kamionit përplaset, fluturon në ajër dhe gjen vdekjen
  • 12/06/2018 | 18:31

Momentet e frikshme kur vozitësi i kamionit përplaset, fluturon në ajër dhe gjen vdekjen

Një aksident i frikshëm me kamion ka ndodhur në një autostradë në Chonburi të Tajlandës.


Mosvendosja e rripit të sigurimit i kushtoi rëndë vozitësit të kamionit, i cili me t’u pëplasur fluturoi nga dritarja, transmeton gazetametro.net

Vozitësi është identifikuar si Yuttapong Hawilee, 39 vjeçar.

Ai nuk vdiq menjëherë. Ekipet e shpëtimit e morën dhe e dërguan në spital, por vdiq orë më vonë pasi nuk arriti t’u mbijetoj dot plagëve të marra. /gazetametro.net

Aksident i tmerrshëm, shoferi fluturon nga dritarja e makinës on Vidnews.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë