Loading…

Momentet më interesante të Michelle Obama’s (Video)

  • 13/01/2017 | 21:00

Momentet më interesante të Michelle Obama’s (Video)

 Një grua e fortë, një avokate e suksesshme, e cila ka mbështetur bashkëshortin dhe ka shkëlqyer në marrëdhëniet ndërkombëtare dhe në pjesëmarrjet e saj në jetën sociale amerikane.


Ajo u bë e dashur për të gjithë. Pati momente të ndryshme të jetës së saj, si zonja e parë, përgjatë dy mandateve të bashkëshortit të saj Barack Obama, si i pari i Amerikës dhe i botës.

Ne do t’ju sjellim një video me momentet më interesante të Michelle Obama./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë