Loading…
Momenti dramatik kur uji në ujvarë fillon të rrjedhë në drejtimin e kundërt
  • 19/09/2018 | 16:40

Momenti dramatik kur uji në ujvarë fillon të rrjedhë në drejtimin e kundërt

Një video e publikuar nga Daily Mail e tregon momentin kur era tropikale Helene, ka shkaktuar që një ujëvarë në Cumbria të filloi rrjedhjën e ujit në drejtimin e kundër, madje edhe të krijohet një ylber në të.


Skena dramatike është kapur gjatë ditës së djeshme në Yorkshire Dales.

Era tropikale Helene me shpejtësi prej 80mph e ka goditur Skocinë dhe pjesën veriore të Anglisë, ndërsa ka arritur nga Atlantiku.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë