Loading…

Momenti emocionues, futbollistët e Kosovës dhe Shqipërisë këndojnë së bashku himnin kombëtar

  • 11/11/2020 | 19:03

Momenti emocionues, futbollistët e Kosovës dhe Shqipërisë këndojnë së bashku himnin kombëtar

Vëllazërorja mes Shqipërisë dhe Kosovës u mbyll me rezultat 2-1 në të mirë të kuqezinjve.

Kjo ndeshja u zhvillua në kuadër të përgatitjeve për dy sfidat zyrtare të Ligës së Kombeve, që do të zhvillohen në muajin nëntor.

Një moment emocionues u regjistrua pak pa filluar ndeshja, kur në sfond u vendos himni i Kombëtares shqiptare.

Të gjithë futbollistët e Kosovës, vendosën dorën në zemër, duke e ndjerë njësoj si kuqezinjtë këtë himn.

Në fund nuk kanë munguar as duartrokitjet nga lojtarët tanë. Për më tepër shikoni pamjet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë