Loading…

Momenti i aksidentit të sotëm në Gjakovë, ku u lënduan katër persona, tre nga ta prokurorë

  • 20/05/2022 | 11:18

Momenti i aksidentit të sotëm në Gjakovë, ku u lënduan katër persona, tre nga ta prokurorë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Gjakovë – Prishtinë, ku janë përfshirë një automjet zyrtar i Prokurorisë dhe një veturë tjetër. Nga ky aksident dyshohet se kanë mbetur të lënduar tre prokurorë, dhe shoferi i veturës tjetër.


Rasti është konfirmuar nga zëdhënësi i policisë, Nysret Xhurkaj.

Xhurkaj ka thënë se aksidenti ka ndodhur në fshatin Qerim, rreth orës 08:00.

“Katër persona kanë mbetur të lënduar dhe kanë pranuar tretman mjekësor”, ka thënë Gjurkaj.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe për rastin kanë nisur hetimet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë