Loading…

Momenti kur Andin Lokaj eskalon te goli i parë i Berishës: Çka po ndodh more kështu, nuk jemi normal ne

  • 11/09/2019 | 09:57

Momenti kur Andin Lokaj eskalon te goli i parë i Berishës: Çka po ndodh more kështu, nuk jemi normal ne

Goli i Valon Berishës herët në ndeshje ndaj Anglisë, ka bërë që të shpërthejë festa te tifozët e Kosovës.

“Dardanët” kaluan në epërsi shumë herët në ndeshje, që për shumë është dukur si një ëndërr.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës, Valon Berisha shënoi që në minutën e parë të ndeshjes, saktësisht brenda më pak se 40 sekondave, për epërsinë 0:1 në stadiumin “St Mary’s”.

Komentatori kosovar Andin Lokaj ka “shpërthyer” gjatë komentimit të golit, që sigurisht reagim të ngjashëm patën shumica e kosovarëve.

Komentin e Lokajt mund ta dëgjoni në videon më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë