Loading…

Momenti kur Ermal Mamaqi rrëzohet në tapetin e kuq

  • 19/05/2019 | 15:14

Momenti kur Ermal Mamaqi rrëzohet në tapetin e kuq

Filmi ‘Dy gisht mjaltë’ me protagonistë kryesorë Ermal Mamaqin dhe Elvana Gjatën është pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar, transmeton Gazeta Metro.


Mirëpo, suksesi i filmit duket se i ka kaluar kufinjtë dhe ka mbërritur deri në festivalin e Kanës. Një gjë të tillë e bëri me dije vetë aktori Mamaqi dy ditë më parë, ndërsa ka publikuar edhe pamjet nga pjesëmarrja në Francë.

Ermali shfaqet me Elvanën duke parakaluar në tapetin e kuq. Ndërkohë edhe në Kanë, duket se Ermali e ka patur të pamundur të dalë nga vetja e tij. Për një moment moderatori i ‘Xing me Ermalin’ gati sa nuk rrëzohet, pasi pengohet tek shkallët.

Ai dhe Elvana ndodhen atje për të prezantuar filmin e tyre. “Hajt për hajër me nai çmim ishalla…?

Së shpejti edhe në Angli,Itali,Greqi dhe Amerikë”, shkruan Ermali.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë