Loading…

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

  • 25/09/2021 | 20:13

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

Boksieri shqiptar Florian Marku ka fituar sonte titullin kampion pasi ka mposhtur me vendim të ndarë të gjyqtarëve ukrainasin Maxim Prodon, shkruan Gazeta Metro.


Njëri nga gjyqtarët dha pikët e tij për Prodon, por dy të tjerët i dhanë ato për kampionin shqiptar.

Ky është momenti kur Marku shpallet kampion:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë