Loading…
Momenti kur foka ‘shpullitë’ një lundrues duke ia hedhur oktopusin për fytyre
  • 27/09/2018 | 12:24

Momenti kur foka ‘shpullitë’ një lundrues duke ia hedhur oktopusin për fytyre

Epo, kjo ishte një shuplakë fytyrës.


Një përdorues Instagrami ka ngarkuar një video që tregon një fokë duke notuar nga thellësia e ujit, i armatosur me një oktopus, që ia përplas fytyrës një lundruesi, shkruan CNN, transmeton gazetametro.net

Kyle Mulinder, bashkë me disa lundrues të tjerë, shihet duke parë një fokë që po notonte nën ujë, duke gjuar oktopusin.

View this post on Instagram

新しい @gopro #Hero7Black で衝撃映像撮れた🤣🤣 4K60fpsの安定化オンで撮ったからここまで驚いて全部撮れてた!こんな楽しいカヤックはじめて!!音声も海とかのガチャガチャ音ないし最高! @barekiwi getting octopus smashed into his face by a seal⁉️ I’ve never had such an amazing kayak everrrrr!! I am super stoked that the new @goproanz #Hero7Black captured without missing a thing although we shook so much, #hypersmooth the stabilisation managed it so well!! I made a little montage to show how good the audio came out!! No noises super clean!! Thanks to @kaikourakayaks @purenewzealand @kaikouranz @goprojp @howtodadnz @snapair for such an epic trip!! #gopro #ゴープロ #ゴープロのある生活

A post shared by 🌴TAIYO MASUDA🌴 (@taiyomasuda) on

Teksa bisedojnë për fokën, mund të shihet teksa i afrohet lundrës së Mulinder, para se të dalë nga uji, me prenë në gojë, për të lançuar një shuplakë të madhe. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 13:05
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë