Loading…

Momenti kur Haradinajt i shqiptohet vendimi (Video)

  • 12/01/2017 | 13:08

Momenti kur Haradinajt i shqiptohet vendimi (Video)

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj sapo ka marrë vendimin nga autoritetet franceze për lirimin e tij me kusht.

Më poshtë keni dhe videon nga Indeksonline të momentin kur autoritetet franceze japin vendimin për lirimin e tij.

Por ky lirim me kusht ia pamundëson atij kthimin në Kosovë dhe e detyron të paraqitet dy herë në javë në policinë franceze.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë