Loading…

Momenti kur jashtëtokësorët lëshohen në Tokë (Video)

  • 16/12/2016 | 23:38

Momenti kur jashtëtokësorët lëshohen në Tokë (Video)

Një video e pazakontë është shfaqur në internet, ku shihet momenti i ardhjes në tokë së UFO-ve përmes një vrime të kaltër që shpon retë.

Ende nuk dihet saktë se ku është filmuar kjo video, por në të shfaqet momenti kur një fluturake jashtëtokësore lëshohet në tokë përmes një vrime të kaltër.

Kjo video ka nxitur debate nëse videoja është origjinale apo e rreme, dhe çfarë është ai objekt misterioz që është kapur nga objektivi i kamerës, përcjell Dailymail.

Shumë njerëz mendojnë se kjo video është krijuar në mënyrë të rrejshme për të fituar të holla përmes reklamave në YouTube, derisa disa tjerë besojnë se është një fenomen natyror siç është drita që shfaqet në video.

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë