Loading…

Momenti kur komentatori filloi të këndoj pasi në ekran doli bukuroshja

  • 18/06/2021 | 17:24

Momenti kur komentatori filloi të këndoj pasi në ekran doli bukuroshja

Një komentator arab i sportit “u çmend” nga bukuria e një vajze e ulur në tribunë dhe papritur reagimi i tij u bë viral, transmeton Gazeta Metro.


Gjegjësisht, bukuria e vajzës e la pa fjalë dhe ai filloi të këndonte.

Ajo që është interesante është se nuk dihet saktësisht në cilën ndeshje futbolli ka ndodhur kjo ngjarje, por në çdo rast duhet pranuar që bukuria e kësaj vajze do të lërë në hije të gjithë.

Më poshtë është një përkthim i këngës që ai këndoi:

“Ajri në zemrën time u zhduk dhe unë u dashurova.

Nuk është faji im, ishte një rastësi

Nuk kam asgjë tjetër në jetën time

Unë, zemra ime dhe gjithçka tjetër i përkas asaj”, këndoi komentatori./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë