Loading…

Momenti kur kryeministrit Kurti kthehet në shtëpinë e tij pas kërcënimit

  • 27/10/2021 | 21:43

Momenti kur kryeministrit Kurti kthehet në shtëpinë e tij pas kërcënimit

Kryeministri Albin Kurti është kthyer në shtëpinë e tij pas raportimit se është kërcënuar.

Si masë e kujdesit forca të sigurisë janë shtuar pranë shtëpisë së tij.

Express raporton se kryeministri Kurti hynë në shtëpinë e tij e cila po mbrohet nga forca të shtuara të sigurisë.

Po ashtu para shtëpisë së tij janë shtuar forcat e sigurisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë