Loading…

Momenti kur majmuni kafshon keq turistin, derisa po bënin FOTO |PAMJE

  • 17/07/2018 | 16:35

Momenti kur majmuni kafshon keq turistin, derisa po bënin FOTO |PAMJE

Një turisti i ka ndodhur një ngjarje aspak e këndshme gjatë vizitës në Ubud Bali.


Teksa po bënte fotografi me një majmun të vogël duke e vënë atë në qafë, u kafshua keq nga ai transmeton gazetametro.net.

“Mbeta me një kafshim në dorë, e kërkova vet. Mos i prekni kafshët, mos luani me to edhe nëse duken të shoqërueshme”, ka thënë ai, për t’i paralajmëruar të tjerët./Gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=1OVmwp-rfMs

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë