Loading…

Momenti kur Melisa ndalon në gjysmë përshëndetjen e Andit dhe Atdheut

  • 11/06/2021 | 23:54

Momenti kur Melisa ndalon në gjysmë përshëndetjen e Andit dhe Atdheut

Dy javë më parë, Atdheu festoi ditëlindjen e tij.


Në një event me të ftuar personazhe të shumtë, mes tyre edhe një pjesë e miqve nga “Përputhen”, nuk kishte si të mos mungonte çifti Melisa-Andi.

E me të mbërritur është shënuar një moment ‘xhelozie’ gjatë shkëmbimit të mirëseardhjes mes Atdheut dhe Andit.

Melisa ‘intervenon’ për të ndalur me aq puthjen mes shokëve, siç e ka treguar vet Atdheu në një fragment të shkëputur në rrjetin e tij social Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë