Loading…

Momenti kur Murici e përqafon Sterlingun gjatë ndeshjes

  • 11/09/2019 | 14:31

Momenti kur Murici e përqafon Sterlingun gjatë ndeshjes

Arijanet Muric dhe Raheem Sterling kanë shfaqur shoqërinë e tyre edhe gjatë ndeshjes Angli – Kosovë, duke treguar se kanë raporte shumë të mira mes vete, transmeton Gazeta Metro.


Anglia dhe Kosova u takuan mbrëmë(e martë) në ‘St. Mary’s Stadium’ të Southamptonit, me anglezët që shënuan fitore me rezultatin 5-3.

Sulmuesi dhe portieri i Manchester Cityt, Raheem Sterling e Arijanet Muric, treguan se kanë shoqëri të mirë mes vete.

Kjo u pa edhe gjatë ndeshjes kur Sterling humbi një rast për të shënuar, por në ngushëllim i doli pikërisht portieri i Kosovës, i cili e përqafoi atë duke i dhuruar edhe një puthje në faqe./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë