Loading…
Momenti kur nusja ‘vishet’ me para në ditën e dasmës |VIDEO
  • 25/07/2018 | 20:21

Momenti kur nusja ‘vishet’ me para në ditën e dasmës |VIDEO

Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin kur një nuse mbulohet me shumë para në dasmën e saj.


Ngjarja besohet të ketë ndodhur diku në Egjipt dhe videoja ka marrë shumë reagime në rrjetin social.

Shikojeni momentin kur nusja mbulohet me para:

لا تعليق😂😂😂

لا تعليق😂😂😂

Posted by ‎توك شو‎ on Saturday, 21 July 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë