Loading…

Momenti kur qytetari gati mbyt një person tjetër në plazhin e Shëngjinit

  • 04/08/2022 | 14:04

Momenti kur qytetari gati mbyt një person tjetër në plazhin e Shëngjinit

Të shpeshta janë rastet kur në ujërat e Shqipërisë rrezikohet jeta e të pranishmëve.


Njësoj ka ndodhur së fundi edhe në Shëngjin.

Një qytetar ka raportuar se si një tjetër person me “JetSki” gati sa i mori jetën një qytetari që ishte në fillim të detit.

Si pasojë e një rreziku të tillë ditë më parë në Shqipëri humbi jetën një fëmijë 7 vjeç, që një polic e goditi me një mjet të tillë.

Përmes një video-incizimi mund të shihni rrezikun që iu kanos këtij njeriu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë