Loading…

Momenti kur serbë në Zveçan e kalojnë kordonin e vendosur nga KFOR’i

  • 29/05/2023 | 13:47

Momenti kur serbë në Zveçan e kalojnë kordonin e vendosur nga KFOR’i

Protesta nga serbët në Zveçan po vazhdon edhe më tej.


Protestuesit atje kanë kaluar kordonin e vendosur nga KFOR-i, përcjell Klankosova.tv.

Më poshtë mund të shihni pamjet e Klan Kosovës nga momenti kur protestuesit serbë në Zveçan e kalojnë kordonin e vendosur nga KFOR-i.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë