Loading…

Momenti kur Stresi lagu me ujë vajzat derisa ishin në gjumë

  • 16/03/2023 | 20:13

Momenti kur Stresi lagu me ujë vajzat derisa ishin në gjumë

Gjatë natës, Stresi ka lagur me ujë Mbresën, Melisën dhe Xhulin.


Videoja e mëposhtme ju sjell momentin qesharak të cilin nuk duhet ta humbisni.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë