Loading…

Momenti kur sulmohet me ngjyrë deputeti shqiptar |PAMJE

  • 21/03/2019 | 11:56

Momenti kur sulmohet me ngjyrë deputeti shqiptar |PAMJE

Kandidati për deputet i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ralf Gjoni, i cili pritej të bënte pak çaste më vonë betimin si deputet në seancën plenare të kësaj të enjteje në Kuvendin e Shqipërisë, është sulmuar nga një i ri në dalje të pallatit ku ai banon.


Ngjarja ka ndodhur vetëm pak çaste më parë, ndërsa i riu e priste i ulur te dalja e pallatit. Më të parë kandidatin për deputet Gjoni, ai është çuar në këmbë, i ka derdhur në fytyrë një bojë të kuqe nga shiringa që mbante në duar, e më pas është larguar me vrap.

Ende nuk dihet se çfarë solucioni kimik është përdorur ndaj Ralf Gjonit, i cili konfirmon për Top Channel se një pjesë e bojës nuk i hiqet nga lëkura, ndërsa ka pasur edhe djegie brenda syve.

Gjoni, i cili pranoi të merrte mandatin e deputetit pas konsultimeve me të huaj, akuzon se prita ndaj tij është porositur nga lart.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë