Loading…

Momenti kur tifozët i gjuajnë me shishe futbollistët e Polonisë

  • 12/10/2021 | 22:37

Momenti kur tifozët i gjuajnë me shishe futbollistët e Polonisë

Për pak çaste është ndërprerë ndeshja në mes të Shqipërisë dhe Polonisë.

Menjëherë pas golit që Polonia i shënoi Shqipërisë, tifozët shqiptarë në Air Albania nisën t’i gjuajnë futbollistët e Polonisë me shishe, derisa këta të fundit po festonin golin.

Më poshtë video.

VIDEO KËTU

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë