Loading…

Momenti kur vogëlushi kap gjarprin në vend të shkopit në oborr

  • 07/07/2020 | 16:17

Momenti kur vogëlushi kap gjarprin në vend të shkopit në oborr

Një moment aspak i zakonshëm dhe i frikshëm njëkohësisht është publikuar në rrjetin social Twiter, kur një djalë i vogël derisa po luante në kopsht me babanë e tij, kap gjarpërin në vend të shkopit, shkruan Gazeta Metro.


Në këtë video shihet se si një baba po e mësonte të birin të launte me qenin, duke e hedhur një shkop tutje dhe duke e kapur përsëri, por situata përkeqësohet kur vogëlushi në vend të shkopit kap gjarprin e zi.

Ajo çka ka tërhequr vëmendjen më shumë në këtë video është qetësia e fëmijës, i cili nuk e heq fare nga goja biberonin dhe vazhdon lojën tutje.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë