Loading…

Momenti më i keq i Messit me Argjentinën: E gjeta vetëm duke qarë sikur ai ta kishte humbur nënën e tij

  • 14/09/2018 | 15:06

Momenti më i keq i Messit me Argjentinën: E gjeta vetëm duke qarë sikur ai ta kishte humbur nënën e tij

Momenti më i keq i Lionel Messit me kombëtaren e Argjentinës ishte kur humbi në finale nga Kili në Copa America 2016


Elvio Paoloross trajneri i fitnesit te Argjentina e ka përshkruar momentin më të rëndë të Messit me kombëtare, transmeton GazetaMetro.

Image result for messi crying argentina

“Dhoma e zhveshjes pas finales së Copa America ishte shumë e dhimbshme, por më e keqja do të vinte më pas,” ka thënë Paoloross.

“Në orën 2 të mëngjesit shkova te dhoma ku lëjmë gjërat tona dhe e pashë Messin të vetmuar, ai qante si një fëmijë që humb nënën.

“Ai ishte i tronditur dhe askush nuk mund ta ngushëllonte. I dhashë atij një përqafim dhe kishim një zhurmë të vogël së bashku,”. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë