Loading…
Momenti prekës kur adoleshentja përqafon të dashurin pak para se të vdiste
  • 07/08/2018 | 09:50

Momenti prekës kur adoleshentja përqafon të dashurin pak para se të vdiste

Një vajzë adoleshente qëndron me kokën e mbështetur në gjoksin e të dashurit – momente para se pajisjet për mbajtjen në jetë t’i çkyqeshin.


Fotoja prekëse kap momentin kur Stephanie Ray, 15, i dha lamtumirën të dashuri të saj, Blake Ëard, i cili tragjikisht u muar nga deti javën e kaluar, shkruan dailymail, transmeton gazetametro.net

Blake ishtë një nga tre adoleshentët të shpëtuar nga deti në Tywyn, Gwynedd në veri-perëndim të Wales pasi u gëlltit rrymat ujore.

Pasi i gjet, ai u vendos në spital ku jeta e tij varej nga pajisjet mër mbajtje në jetë.

Por në mëngjesin e së shtunës, mjekët vendosën të çkyqnin mjetet për mbajtje në jetë, duke i dhënë fund jetës së tij.

Para kësaj, megjithatë, Stephanie u fotografua në një moment intimiteti me djalin që e donte aq shumë.

Në lamtumirën e fundit, ajo u shtri anash në shtratin ku gjendej i dashuri dhe vendosi krahun e tij rreth saj. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë