Loading…

Morena defilon me këngën “i dashuri imë”, a po e zyrtarizon lidhjen

  • 12/11/2021 | 08:06

Morena defilon me këngën “i dashuri imë”, a po e zyrtarizon lidhjen

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare, Morena Taraku ka qenë objekt i mediave turke kohëve të fundit

Ajo është thënë se ka filluar një lidhje të re me këngëtarin 43 vjeçar turk, Berdan Mardini.

Arta tregon trupin si sirenë – Gazeta Express

Fillimisht ajo ka postuar disa fotografi në instastory kurse sonte ka vendosur për ta postuar edhe një video ku ka të veshur një fustan të verdhë.

E gjersa ajo zbret shkallëve duke treguar fundshpinën dhe të pasmet e saj seksi, në prapavijë është e lëshuar kënga “My Love” e Inez.

A është ky një paralajmërim i saj për lidhjen e saj të re me Merdanin, mbetet të shihet. /GazetaExpress/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë