Loading…

Morena merr vëmendjen e kalimtarëve teksa pozon pranë veturave super-luksoze

  • 17/10/2020 | 15:00

Morena merr vëmendjen e kalimtarëve teksa pozon pranë veturave super-luksoze

Morena theksoi fizikun në foton e fundit.


Morena Taraku përmes postimeve të ndryshme mban vazhdimisht të informuar fansat për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar një fotografi, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër vjollcë e me plot shkëlqim.

Në atë fustan, ajo vuri në pah gjoksin dhe këmbët seksi, ndërsa dukej në formën më të mirë të mundshme.

Prapa saj gjendeshin makinat e markave të njohura, por e gjithë vëmendja ishte tek poza tërheqëse e saj.

Kujtojmë se kënga e fundit e Morena Tarakut titullohet “Bad Girl” dhe erdhi në bashkëpunim me Stresin.

View this post on Instagram

#ALEXANDER

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë