Loading…

Morena nuk përmbahet, provokon keq duke pozuar me të pasmet bombastike

  • 22/06/2021 | 14:21

Morena nuk përmbahet, provokon keq duke pozuar me të pasmet bombastike

Nëse shkoni në profilin e Morena Tarakut në “Instagram” do të gjeni poza shumë “hot” të saj, të cilat marrin menjëherë vëmendjen e të gjithëve.


Një ditë më parë, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet e veshur me të brendshme të bardha. Morena ka ekspozuar të pasmet, duke mos i lënë vend imagjinatës së fansave.

“Asgjë nuk është më seksi sesa besimi”, ka shkruar Taraku në pozën që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente të shumta.

Gjithashtu po aq sensuale, u shfaq dhe në videoklipin “Don Mo” të Ledri Vulës, që është shndërruar në ‘hit’ vere.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë