Loading…

Morena përjeton tmerrin në aeroplan: Faleminderit Zot që më ruajte

  • 02/10/2022 | 11:52

Morena përjeton tmerrin në aeroplan: Faleminderit Zot që më ruajte

Modelja Morena Taraku ka përjetuar tmerrin në aeroplanin nga Kosova për në Turqi.


Ajo tregoi përmes Instagramit se ka kaluar një eksperiencë shumë të keqe por fatmirësisht ka arritur shëndosh e mirë.

Pas kësaj, modelja falënderoi Zotin për një jetë të re, teksa ka një lutje për ndjekësit e saj.

Postimi i saj i plotë:

Faleminderit Zotit për jetën tjetër. Duani dhe kujdesuni vetëm për njerëzit e vërtetë sepse jeta është e shkurtër. Sot kisha një përvojë shumë të keqe teksa po fluturoja nga Kosova në Stamboll. Pas të gjithave, faleminderit Zotit arritëm mirë. Ju lutem respektojeni dhe duajeni vetën tuaj sepse askush s’e bën këtë për ju. Faleminderit Zot që më mbrojte.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë