Loading…

Morena Taraku e mbulon nipin me dhurata shumë të shtrenjta

  • 16/05/2019 | 08:43

Morena Taraku e mbulon nipin me dhurata shumë të shtrenjta

Ditë më parë, këngëtarja e njohur Morena Taraku dha lajmin e bukur se ishte bërë për herë të parë.


“Lumturia është të bëhesh hallë. Mirëseerdhe në këtë botë Alk Taraku”, shkruante këngëtarja krahas postimit.

Nipin e saj, Alkun, Morena e ka mbuluar me dhurata, te cilat i ka ndarë edhe me ndjekësit në Instastory.

Ajo i ka dhuruar të voglit një medallion floriri me shkronjën “A” të gdhendur, si dhe nje garderobë plot me veshje të ngjyrave të  ndryshme, ndërsa krahas postimit ka vendosur emrin e tij.

Në gardarobë shihen rroba për të voglin nga marka luksoze si “Burrbery”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë