Loading…

Morena Taraku godet përsëri: Shfaqet nga pishina pa bikini

  • 29/06/2020 | 21:22

Morena Taraku godet përsëri: Shfaqet nga pishina pa bikini

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka  provokuar përsëri me disa foto derisa po shijon pushimet e saj nëpër brigjet e bukura të Turqisë.


Morena është shfaqur seksi në disa prej fotove të saj të fundit që ka bërë gjatë pushimeve të saj në brigjet e Turqisë.

Edhe pse asnjëra prej këtyre fotove nuk është bërë si “selfie” por Morenën e ka fotografuar ndokush e që këtë ajo nuk e tregon se kush.

Ndryshe, këngëtarja kishte realizuar një këngë gjatë pandemisë që ishte një këngë si përgjigje për ata që kishin publikuar një audioincizim të saj.

 

View this post on Instagram

 

🦄

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Tani nuk dihet se a do të realizojë ndonjë këngë të re Morena.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë