Loading…

Morena Taraku i bën një tjetër dedikim qenit të saj: Të lutem vazhdo të qëndrosh pranë meje

  • 06/08/2022 | 21:03

Morena Taraku i bën një tjetër dedikim qenit të saj: Të lutem vazhdo të qëndrosh pranë meje

Javë më parë këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, njoftoi se i ka ngordhur qeni i saj, Moi.


Ajo tregoi më pas se ia kishte rregulluar një varr dhe i kishte bërë një dedikim emocional në epitaf.

Ndërkohë që kanë kaluar pak ditë nga kjo ngjarje, artistja nga Peja e ka përkujtuar sërish duke i bërë një vizitë te varri.

“Fluturo tani. Por të lutem vazhdo të qëndrosh pranë meje”, shkroi autorja e këngës “Alexander”.

Ajo e ka thënë gjithnjë se qenushi i saj ishte gjithmonë me të, në çdo hap e udhëtim që ka bërë.

Taraku ndërkaq ka kohë që është zhvendosur në Turqi, ku edhe po e zhvillon karrierën.

E njëjta viteve të fundit ka qenë më pasive në muzikë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë