Loading…

Morena Taraku me gjoksin jashtë paralajmëron këngën e re

  • 14/07/2019 | 08:36

Morena Taraku me gjoksin jashtë paralajmëron këngën e re

Morena Taraku po vjen me një projekt të ri muzikor. Këtë e ka paralajmëruar me një foto provokative, shkruan Gazeta Metro.


Sipas një fotoje që e postoi dje, Morena Taraku tha se të dielën do t’ua dëshmojë të gjithëve se ajo është këngëtare me talent.

E sot, në Instagram, Morena hodhi një tjetër fotografi, por, shumë më të ‘nxehtë’.

Ajo shihet e veshur me një veshje që ia ka nxjerrë gati krejt gjoksin bombastik.

Kënga ‘Swag’ e Morenës del nesër në ora 14:00.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë