Loading…
Morena Taraku merr një dhuratë të veçantë nga Federata e Futbollit të Kosovës
  • 10/10/2018 | 23:06

Morena Taraku merr një dhuratë të veçantë nga Federata e Futbollit të Kosovës

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja më e përfolur në estradën shqiptare, sidomos për jetën luksoze që bën.


Kësaj radhe ajo ka marrë një dhuratë nga Federata e Futbollit të Kosovës, shkruan gazetametro.net.

Përmes një postimi në InstaStory, Morena ka treguar se FFK’ja i ka dhuruar një fanellë me numrin 9.

‘Faleminderit nga skuadra ime ndërkombëtare’, ka shkruar Morena.

Ndryshe, Kosova nesër pritet të zhvillojë ndeshjën e madhe me Maltën, ku pritet që shumë figura të njohura ta ndjekin atë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë