Loading…

Morena Taraku merr vëmendje me pozat tërheqëse para pasqyrës

  • 05/06/2021 | 16:47

Morena Taraku merr vëmendje me pozat tërheqëse para pasqyrës

Bukuroshja erdhi joshëse në rrjete sociale.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram, shkruan lajmi.net.

Morena është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera. Së fundi ajo e ka realizuar një foto në pasqyrë ku i ka treguar format trupore mjaft shumë përmes pozave provokuese.

Morena u shfaq në fustanin e shkurtër nga i cili i theksoheshin format trupore të bujshme asaj.

Bukuroshja është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe ka mbledhur 1.2 milion ndjekës në Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë