Loading…

Morena Taraku ndan me ndjekësit poza atraktive pranë një ‘Ferrari’

  • 22/09/2022 | 15:10

Morena Taraku ndan me ndjekësit poza atraktive pranë një ‘Ferrari’

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.


Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga gjërat e përditshme, shpesh duke promovuar jetën e saj luksoze.

Së fundmi, bukuroshja me prejardhje nga Peja publikoi në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja, ku shihej duke pozuar pranë një veture të tipit “Ferrari”.

Mesa duket marka italiane e veturave është investimi më i ri i bukuroshes shqiptare, pasi e njëjta ka shkruar “Ferrari

Me vendosjen e mbiemrit të saj në përshkrimin e veturës, fansat kanë filluar menjëherë të aludojnë se në fakt makina është e sapo blerë nga ajo.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve vazhdojnë ta komplimentojnë për pamjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë