Loading…

Morena Taraku pozon gjysmë e zhveshur në kafaz me një tigër

  • 26/01/2020 | 18:39

Morena Taraku pozon gjysmë e zhveshur në kafaz me një tigër

Morena Taraku kishte vizituar një kopsht zoologjik gjatë qëndrimit të saj në Tajlandë.


Morena Taraku ka kaluar disa ditë pushimi në ishujt e bukur të Tajlandës, prej nga ka qëndruar në kontakt me fansat e saj duke publikuar postime të ndryshme.

Këngëtarja ka publikuar një video së fundmi ku shihet në kafaz me një tigër dhe përkledh kafshën pa iu trembur fare syri.

Ndryshe, Morena muaj më parë kishte publikuar projektin e fundit muzikor të titulluar ‘Missed call’ këngën kjo që ka arkëtuar më shumë se 900 mijë klikime në Youtube.

View this post on Instagram

ADORABLE 🐯❤️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë