Loading…

Morena Taraku provokon ‘rëndë’: Shfaqet me fustan transparent që mezi i mbulon trupin

  • 04/04/2021 | 22:22

Morena Taraku provokon ‘rëndë’: Shfaqet me fustan transparent që mezi i mbulon trupin

Morena vazhdon të provokojë ndjekësit e saj.


Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga ajo profesionale.

Ndërkohë, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Morena ‘ngriti’ temperaturat. Ajo u shfaq me një fustan thuajse tërësisht transparent.

“E dua këtë veshje”, tha këngëtarja teksa pozoi në pasqyrë mjaft joshëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë