Loading…

Morena Taraku provokon shumë ndjekësit: Pozon në fustanin e ngushtë

  • 06/11/2021 | 16:54

Morena Taraku provokon shumë ndjekësit: Pozon në fustanin e ngushtë

Morena Taraku është njëra ndër personazhet më të komentuara të show bizit shqiptar.


Ajo është mjaft provokative në çdo paraqitje të saj dhe sigurisht kjo bën që ajo akoma më shumë të komentohet dhe të marrë vëmendje.

Morena njihet për jetën e saj luksoze që bën, makina të shtrenjta, veshje firmato, janë vetëm disa prej gjërave që ajo ka.

Ndërkaq çdo postim i saj padyshim se merr vëmendje të madhe.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë